Atlas Copco na targach SEMA 2014

image

Cieszymy się, że na targach Specialty Equipment Market Association (SEMA) Show 2014zaprezentujemy nasze kompaktowe, niezawodne i energooszczędne rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza . Targi SEMA, przyciągające dziesiątki tysięcy uczestników do Las Vegas Convention Center, są jednymi z najważniejszych targów motoryzacyjnych produktów specjalnych. Dołącz do nas na naszym stoisku, nr 10309 w hali północnej, od 9.00 do 17.00 w dniach 4-6 listopada i 9.00 do 16.00 w dniu 7 listopada, aby sprawdzić następujące produkty i technologie.

GA VSD+ może pomóc Ci zaoszczędzić ponad $10,000 rocznie

Innowacyjna seria sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju GA 7-15 VSD+ zmniejsza zużycie energii nawet o 50 procent w porównaniu z tradycyjną sprężarką tego samego typu pracującą pod obciążeniem. Jej kompaktowe wymiary i niski poziom hałasu są szczególnie korzystne dla klientów z branży motoryzacyjnego rynku wtórnego, gdzie sprężarki powietrza są często instalowane w pobliżu miejsca użytkowania. Ponadto GA VSD+ może zaoszczędzić warsztatowi samochodowemu ponad 10 000 USD rocznie na podstawie potencjalnych oszczędności energii tylko jednego urządzenia o mocy 15 KM.

Monitorowanie 24/7 zmniejsza przestoje i zwiększa produktywność

Podczas targów SEMA 2014 będziemy również dostępni, aby zademonstrować możliwości naszego programu monitorowania sprężarek, SMARTLINK. SMARTLINKzwiększa łączność między firmą Atlas Copco a naszymi klientami dzięki zaawansowanemu, całodobowemu monitorowaniu danych. Ponadto jest łatwy w instalacji i dostosowaniu, a także pomaga przewidywać potencjalne problemy, które mogą prowadzić do przestojów i zmniejszenia wydajności.

Niezawodne, kompaktowe i elastyczne sprężarki dla warsztatów samochodowych

Inne prezentowane produkty to niezawodna sprężarka śrubowa z wtryskiem oleju GX 7 EL, dostępna w wersji do montażu na podłodze lub w zbiorniku oraz z lub bez zintegrowanego osuszacza, a także seria AR przerywanych, dwustopniowych sprężarek tłokowych dostępnych w wersji pionowej lub poziomej.

Rozdawanie nagród na stoisku nr 10309

Mamy nadzieję, że podczas targów SEMA 2014 zatrzymasz się na stoisku nr 10309, aby sprawdzić naszą ofertę kompaktowych, niezawodnych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza dla przemysłu motoryzacyjnego. Jeśli oszczędność ponad 10 000 USD rocznie nie jest wystarczającą zachętą do odwiedzenia naszego stoiska, zatrzymaj się, aby wziąć udział w konkursie na wygranie maski samochodu wyścigowego Kurta Buscha z autografem. Na stoisku będzie można również wygrać limitowaną edycję odlewanego modelu samochodu wyścigowego Atlas Copco.

Czy zobaczymy Cię na targach SEMA 2014? Daj nam znać, czy będziesz tam obecny, zostawiając komentarz poniżej lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o wydajnych technologiach, które będziemy prezentować.