NAJLEPSZE PREZENTY NARZĘDZIOWE NA DZIEŃ OJCA 2021

image

Dzień Ojca szybko zbliża się do nas już, co jest przerażającą propozycją dla każdego, kto tak naprawdę nie włożył żadnej myśli w to, co mają zamiar dostać człowieka, który pomógł je wychować. Ale nie bój się, bo mamy listę must-haves dla kiedy tata jest w pracy, pracy wokół domu, lub po prostu relaks w weekendy. Oto nasze najlepsze prezenty narzędziowe na Dzień Ojca 2021!

KUBEK Z UCHWYTEM

Dlaczego chcielibyśmy go mieć:

Co jest lepszego niż izolacja o podwójnych ściankach, która utrzymuje zimno twojego napoju przez wiele godzin w gorący letni dzień? Taka, która pomoże ci się utrzymać, kiedy masz spocone ręce! Kubki Grip Cups firmy Grizzly mają część chwytną, która zapewnia pewniejszy chwyt niż inne, bez utraty wydajności. Dostępne w rozmiarach 20- i 32-litrowych, my preferujemy kolor grafitowy dzięki fakturze, która zapewnia jeszcze lepszy chwyt.

To gratka dla każdego taty, który potrzebuje ochłody w gorący dzień pracy lub zabawy.

WKRĘTARKA ELEKTRYCZNA AKUMULATOROWA 4V

Dlaczego chcielibyśmy ją mieć:

Od paneli rozdzielczych po samochody RC, elektryczne wkrętaki są świetnym rozwiązaniem, które zapewnia zasilanie bez nadmiernego dokręcania mniejszych elementów złącznych. Model Dremel Home Solutions 4V to wygodny model z sześcioma prędkościami, które maksymalnie osiągają 360 obr. Ponadto, wbudowany czujnik wykrywa nieprawidłowe ustawienie narzędzia i automatycznie zatrzymuje je przed uszkodzeniem łba śruby. Potrzebujesz więcej niż tylko bity i przedłużacz, które są w zestawie? Nie ma problemu - wystarczy dowolna końcówka sześciokątna 1/4 cala!

Każdemu tacie przyda się elektryczna wkrętarka, która ułatwi lekkie naprawy, montaż i hobby.

narzędzia

ZESTAW SZCZYPIEC

Dlaczego chcielibyśmy go mieć:

Szczypce muszą łączyć w sobie siłę, chwyt i swobodę ruchu, a to właśnie otrzymujesz dzięki serii Z2 firmy Crescent. 5-częściowy zestaw Mixed Dual Material zawiera szczypce do cięcia na pióro i wpust, szczypce do połączeń ślizgowych, szczypce do cięcia wzdłużnego, szczypce do długich końcówek i szczypce do cięcia ukośnego, dzięki którym można wykonać szeroki zakres zadań łatwiej i wygodniej niż w przypadku większości szczypiec dostępnych na rynku. Firma Crescent zapewnia dożywotnią gwarancję na jakość wykonania swoich produktów.

Niezależnie od tego, czy tata potrzebuje zestawu szczypiec do zadań wokół domu, czy do pracy zawodowej, ten zestaw zapewni mu świetny start!

ZESTAW NASADEK 1/2 CALA DO GŁĘBOKIEGO WYCIĄGANIA ŚRUB

Dlaczego chcielibyśmy go mieć:

Prawie każdy, kto używa narzędzi, napotyka na zaokrąglone nakrętki i śruby od czasu do czasu. Możesz trochę przeklinać (lub dużo), lub wziąć poważny zestaw nasadek ekstrakcyjnych. Gearwrench's Bolt Biter lineup jest imponująca, a teraz mają głębokie nasadki do wyciągania dłuższych śrub. Ich dwukierunkowa konstrukcja oznacza, że możesz nie tylko usunąć, ale również przykręcić uszkodzone nakrętki i śruby - ważna cecha, jeśli nie masz dostępnego zamiennika. Dostępne w rozmiarze napędu 1/2 cala, z łatwością zmieszczą się na grzechotce lub kluczu udarowym.

Kup te narzędzia dla każdego taty, który pracuje przy samochodach, łodziach, pojazdach ATV lub innych pojazdach. Doceni on dostęp do głębokich gniazd, którego nie oferują inne ściągacze.

ZESTAW OSCYLACYJNYCH NARZĘDZI WIELOFUNKCYJNYCH FLEX 24V BEZ SZCZOTEK

Dlaczego chcielibyśmy go mieć:

Wśród najważniejszych narzędzi Flex wprowadzanych na rynek w sklepie Lowe's znajduje się oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne 24V z napędem bezszczotkowym. Osiąga prędkość 20.000 obr/min, co oznacza, że szybko tnie i szlifuje, ale to nie wszystko. Głowica jest odizolowana od głównego korpusu, co znacznie zmniejsza odczuwane wibracje, a interfejs wymiany brzeszczotów Starlock umożliwia błyskawiczną wymianę akcesoriów. Co więcej, jeśli zarejestrujesz narzędzie, akumulator i ładowarkę przed 12/31/21, otrzymasz dożywotnią gwarancję!

Jest to świetne narzędzie do różnych niewygodnych cięć i szlifowania w ciasnych miejscach. Dla taty, który widzi naprawy domu i przebudowy jako jego pomysł na zabawę, to narzędzie musi mieć.

SIEKIERA MILWAUKEE M12 FUEL PIŁA DO PRZYCINANIA

Dlaczego chcielibyśmy ją mieć:

Nożyce do żywopłotu są świetne, ale nikt nie lubi wracać do garażu po piłę łańcuchową, gdy gałęzie stają się zbyt grube. Wprowadź Milwaukee M12 Fuel Hatchet Pruning Saw. Napędzana silnikiem bezszczotkowym, ta 6-calowa "mini piła łańcuchowa" szybko poradzi sobie z gałęziami o grubości do 3 cali - nawet z twardego drewna! Dzięki dołączonemu akumulatorowi 4.0Ah możesz wykonać do 120 cięć zanim będziesz musiał go naładować, a automatyczna oliwiarka sprawi, że nie będziesz musiał przerywać pracy co kilka cięć, aby ręcznie nałożyć smar.

To narzędzie do kształtowania krajobrazu, którego potrzebuje każdy tata, ale nie zdaje sobie z tego sprawy, dopóki nie użyje go po raz pierwszy!