5 najlepszych stron internetowych poświęconych pozyskiwaniu dostawców z Chin

image

Dzięki rozwojowi technologii import i zaopatrywanie się w produkty za granicą jest możliwe przez Internet. Nie jest już konieczne organizowanie trudnych i kosztownych podróży służbowych do Chin, odwiedzanie chińskich dostawców i kontaktowanie się z najlepszymi chińskimi dostawcami. Ponadto, nawet zakupy za pośrednictwem handlu elektronicznego, który jest uważany za szybki i tani, mają wady i czasami mogą wiązać się z przykrymi niespodziankami.

Spis treści hide 1 Poniżej znajduje się lista 5 najlepszych stron internetowych chińskich dostawców: 1.1 ✅ Alibaba 1.2 ✅ Made-in-China 1.3 ✅ Global Sources (ci sami ludzie, którzy prowadzą targi). 1.4 ✅ DH Gate 1.5 ✅ AliExpress (oddział Alibaby, który skupia się na producentach sprzedających mniejsze ilości kupującym). 2 Jakie pytania należy zadać przy wyborze właściwego dostawcy? 2.1 Punkt

Dzięki rozwojowi technologii import i sprowadzanie produktów z zagranicy jest możliwe przez Internet. Nie jest już konieczne organizowanie trudnych i kosztownych podróży służbowych do Chin, odwiedzanie chińskich dostawców i kontaktowanie się z najlepszymi chińskimi dostawcami. Ponadto nawet zakupy w handlu elektronicznym, który jest uważany za szybki i tani, mają wady i czasami mogą wiązać się z przykrymi niespodziankami.

Jeśli nie masz środków, aby polecieć do Chin, najlepszym sposobem na bezpośrednie zamawianie narzędzi od hurtowych dostawców narzędzi w Chinach są katalogi internetowe. Poprzez ogólne wyszukiwanie dostawców narzędzi w Google można dotrzeć do dostawców narzędzi; katalogi business-to-business są najlepszymi źródłami informacji o tysiącach chińskich dostawców, którzy mogą dostarczyć różne narzędzia.

Wystarczy wpisać nazwę poszukiwanego produktu, na przykład elektronarzędzia, narzędzia ręczne lub narzędzia bezprzewodowe, a katalog zwróci nazwy dostawców narzędzi, ceny i minimalne ilości - więcej na ten temat za chwilę. Oczywiście, każdy katalog działa nieco inaczej i można się po nich poruszać podobnie jak po typowej wyszukiwarce.

Ronix to jeden z najlepszych chińskich dostawców, który ma doskonałe doświadczenie w produkcji narzędzi i dostarcza ich bardzo różnorodne rodzaje. Ponieważ różnorodność produktów jest tylko jedną z mocnych stron firmy Ronix Tools Company, duża grupa użytkowników narzędzi, w tym pracownicy fizyczni, stolarze, technicy, mechanicy, elektrycy, a nawet wszyscy właściciele domów, którzy mogą potrzebować prostego narzędzia, mogą cieszyć się imponującą funkcjonalnością produktów Ronix.

Powiązane produkty

Piła ukośnica 210mm, 1450W

Piła ukośnica przesuwna 21cm

Piła ukośna 25cm

Piła ukośnica 250mm, 2000W

Piła ukośnica przesuwna 30cm

Piła ukośnica 250mm, 240V

Piła ukośnica przesuwna 300mm

Piła ukośnica 250mm, 220V

Złożona piła ukośnica 210mm

Ponadto, dzięki szybkiej wysyłce towarów dostarczanych przez firmę Ronix, niezawodność firmy Ronix jest gwarantowana.

Poniżej znajduje się lista 5 najlepszych stron internetowych chińskich dostawców:

Alibaba

Jack Ma jest założycielem tej znanej na całym świecie strony internetowej poświęconej sprzedaży hurtowej.

Alibaba, która powstała w 1999 r., stała się wiodącą platformą, która pomaga zarówno renomowanym dostawcom, jak i kupującym w znalezieniu najlepszych produktów dla ich firm.

Słowo "Alibaba" stało się synonimem zaopatrywania się w towary z Chin, ponieważ jest to największy na świecie portal B2B poświęcony zaopatrywaniu się w towary. Jest to również pierwsza strona internetowa, którą odwiedzają ludzie poszukujący towarów, i nie bez powodu: lista dostawców i produktów, które zawiera, jest bardzo obszerna.

Z drugiej strony, portal ten zyskał reputację wylęgarni podróbek, które prezes firmy Jack Ma określił mianem "raka". Do innych problemów serwisu należą oszustwa i podejrzane weryfikacje dostawców. Alibaba Group, która zaczynała jako serwis zaopatrzeniowy, stała się jednym z najlepszych chińskich serwisów dla dostawców i najbardziej znaną firmą technologiczną, posiadającą w swoim portfolio serwisy handlu elektronicznego.

Na stronie znajduje się ogromny wybór produktów, od elektroniki i odzieży po meble i pojazdy.

Made-in-China

Ta strona jest platformą łączącą kupujących z najlepszymi chińskimi dostawcami i charakteryzuje się przejrzystym układem, który jest łatwy w nawigacji.

Podobnie jak Alibaba.com, chińscy dostawcy mogą stworzyć własną stronę główną na Made-in-China, zawierającą profil firmy, wprowadzenie i listę produktów.

Global Sources (ci sami ludzie, którzy prowadzą targi).

Global Sources pomogło ponad 1,4 milionom zagranicznych klientów z ponad 240 krajów w pozyskiwaniu towarów z innych krajów, przy czym większość transakcji dotyczyła Chin.

Organizowane codziennie w Hongkongu targi cieszą się dużym powodzeniem i pomagają zagranicznym firmom w bezpośrednich kontaktach z najlepszymi chińskimi dostawcami.

✅ DH Gate

Diane Wang założyła DHgate w sierpniu 2004 roku w Pekinie, a formalnie wystartowała w 2005 roku. DHgate nawiązuje do Dunhuang, chińskiego miasta w dzisiejszej prowincji Gansu, które było kiedyś ważnym punktem na Jedwabnym Szlaku, łączącym Chiny z resztą świata.

DHgate to internetowy rynek hurtowy, na którym kupujący mogą znaleźć konkurencyjne cenowo produkty wysokiej jakości made in China, zazwyczaj o niższych MOQ niż na innych platformach.

Jedną z wyróżniających się cech jest system obsługi płatności, który przekazuje płatności sprzedawcy dopiero po potwierdzeniu odbioru towaru przez kupującego.

AliExpress (oddział Alibaby, który skupia się na producentach sprzedających mniejsze ilości kupującym).

Alibaba Group założyła AliExpress w 2010 roku jako rynek, na którym chińskie firmy mogą sprzedawać towary międzynarodowym klientom.

Mimo że nie jest to witryna zaopatrzeniowa w tradycyjnym sensie, jest ona powszechnie wykorzystywana z tego powodu, zwłaszcza przez firmy, które chcą dokonywać zakupów w małych ilościach.

W przeciwieństwie do Alibaba.com, chińskimi dostawcami AliExpress mogą być firmy lub osoby prywatne, co uniemożliwia uwierzytelnienie dostawcy i potencjalnie przyczynia się do oszustw.

AliExpress doskonali swój kunszt w zakresie małych zamówień hurtowych i lojalności klientów w czasach, gdy inni hurtowi potentaci szukają doskonałości w zamówieniach hurtowych z wyższej półki. Kupujący mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów wysokiej jakości.

AliExpress gwarantuje również szybką i bezpieczną dostawę towarów, co czyni go idealnym miejscem na zakupy.

Jakie pytania należy zadać przy wyborze właściwego dostawcy?

Aby upewnić się co do wiarygodności dostawcy, można zadać kilka pytań, takich jak poniższe:

  • Jakie są Twoje unikalne cechy sprzedaży?
  • Czy Twoja firma jest bezpieczna finansowo?
  • Czy możemy porozmawiać z waszymi klientami/obiektami referencyjnymi?
  • Czy masz możliwości, aby zaspokoić nasze zapotrzebowanie?
  • Czy możemy wspólnie rozwijać się w sposób rentowny?
  • Czy masz umowy o poziomie świadczonych usług?
  • Jak wypadają wasze ceny w porównaniu z innymi firmami sprzedającymi to samo rozwiązanie?

Często zadawane pytania:

Jaka jest definicja wiarygodnego dostawcy?
Niezawodność definiuje się po prostu jako zdolność firmy do stałego dostarczania akceptowalnego produktu w wymaganym czasie.

Czy używanie karty debetowej na DHgate jest bezpieczne?
Korzystanie z karty debetowej w DHGate jest bezpieczne. Jeśli chodzi o jakość i fizyczne bezpieczeństwo przedmiotów, musisz poświęcić im więcej uwagi.

Czy dostawcy z Alibaby pochodzą tylko z Chin?
Prawdę mówiąc, Alibaba to Amazon chińskich dostawców.

Podsumowanie

Najlepsi chińscy dostawcy: Ponieważ koszty produkcji w Azji są znacznie niższe, Chiny są jednym z pierwszych rynków docelowych, na które zaglądają małe firmy, gdy szukają tanich towarów do swojego sklepu. Znalezienie najlepszych chińskich dostawcówjest kluczowym krokiem do rozpoczęcia udanej działalności.

Punkt

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy!