Innowacje w Atlas Copco

image

Od 1873 roku firma Atlas Copco jest synonimem innowacyjności. Nasze produkty są liderami w tej dziedzinie i zapewniają zrównoważone, niezawodne działanie w wielu kluczowych branżach. Innowacyjność to cel wielopłaszczyznowy, obejmujący cztery kluczowe obszary, które razem tworzą holistyczną wizję tego, co oznacza bycie liderem w globalnej społeczności.

Inteligencja - dostarczamy to, czego potrzebują nasi klienci. Posiadając ponad 6400 aktywnych patentów obejmujących ponad 2100 wynalazków, Atlas Copco niestrudzenie pracuje nad wykorzystaniem swojej wiedzy inżynierskiej, aby opracowywać i wprowadzać na rynek doskonałe rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza.

Cyfryzacja - W związku z coraz bardziej cyfrowym światem przeznaczamy coraz więcej zasobów inżynieryjnych na opracowywanie najnowocześniejszego oprogramowania, które zwiększy wydajność, łączność i szybkość maszyn. Nasza najnowocześniejsza technologia SmartLink jest doskonałym przykładem naszego zaangażowania w innowacje cyfrowe, a to dopiero początek, ponieważ dążymy do tworzenia jeszcze bardziej cyfrowych rozwiązań dla naszych klientów.

Wydajność - chcemy, aby nasi klienci odnosili sukcesy, a dla nas oznacza to tworzenie innowacyjnych maszyn i systemów, które zapewniają optymalną wydajność. Nasza pasja wykracza jednak poza zakład produkcyjny; chcemy przynosić pozytywny i zrównoważony rozwój zarówno pod względem finansowym, jak i środowiskowym w postaci wydajnych sprężarek o dużej mocy.

Ludzie - W końcu to ludzie są siłą firmy Atlas Copco. Inwestując w naszych pracowników i poszukując wielu różnych głosów, wprowadzamy na rynek kreatywne rozwiązania. Zatrudniamy pracowników w ponad 90 krajach na całym świecie, a nasze zaangażowanie w globalne innowacje jest napędzane przez wyjątkowe perspektywy i stałe zaangażowanie naszych ludzi.

Gdy zbliża się rok 2019, spoglądamy wstecz na naszą podróż i widzimy historię innowacji napędzanej zaangażowaniem i kreatywnością. Dołącz do nas w Nowym Roku , subskrybując blog o sprężonym powietrzu, aby otrzymywać najnowsze informacje o innowacjach, technologii i nowościach Atlas Copco.

###