2013 w przeglądzie: Próżnia do PDp+

image

W ciągu ostatnich 12 miesięcy wprowadziliśmy na rynek wiele innowacyjnych produktów, których zadaniem jest zmniejszenie zużycia energii i poprawa wydajności. Z przeprowadzonej w tym roku ankiety wynika jednak, że 64 procent ankietowanych zakładów w ciągu ostatnich dwóch lat nie dokonało zmian w swoich systemach sprężonego powietrza. Jeśli należysz do tych 64 procent, nadszedł czas, aby dokonać inwentaryzacji swojego systemu sprężonego powietrza i rozważyć modernizację do bardziej wydajnego sprzętu.

Oto kilka nowych produktów Atlas Copco, które pojawiły się w 2013 roku:

  • Obrotowy śrubowy pakiet próżniowy GVS z uszczelnieniem olejowym: GVS to pierwszy pakowany system próżniowy firmy Atlas Copco przeznaczony do operacji "szorstkiej próżni" w zakresie od 29,9 in-HgV do 15 in-HgV. GVS zapewnia wydajność od 365 do 3000 cfm, co czyni go idealnym urządzeniem do zastosowań w przemyśle elektronicznym, drzewnym, rozlewniczym i puszkowym, opakowaniowym, drukarskim i tworzyw sztucznych.
  • Monitorowanie danych SmartLink: Nasz program monitorowania sprężarek oferuje zaawansowane, całodobowe monitorowanie danych. Po zintegrowaniu ze sterownikiem Elektronikon, SmartLink dostarcza operatorom zakładów narzędzi do rozpoznawania i reagowania na zmiany wydajności w czasie rzeczywistym.
  • Filtry DD+, PD+, DDp+ i PDp+: Nasze nowe filtry sprężonego powietrza charakteryzują się nośnikiem filtracyjnym z mikrowłókien szklanych i sześciowarstwową konstrukcją owijaną w celu zapewnienia filtracji o wysokiej czystości, gwarantując jednocześnie stałą wydajność przez cały okres eksploatacji filtra. Nowa generacja filtrów charakteryzuje się również zwiększoną wydajnością i oszczędnością energii poprzez redukcję spadków ciśnienia w systemie i jest teraz w pełni certyfikowana zgodnie z normami ISO.

Jeśli od pewnego czasu nie przyglądałeś się dokładnie wydajności swojego systemu sprężonego powietrza, skontaktuj się z nami, aby zaplanować analizę systemu sprężonego powietrza. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nowych produktach i sposobach zwiększenia wydajności w celu oszczędzania energii, zapisz się, aby otrzymywać nasze cotygodniowe wiadomości podsumowujące.