Czy sprężarka GA VSD+ zostanie koronowana na Produkt Roku 2013?

image

Z przyjemnościąinformujemy, że seria kompaktowych, wtryskiwanych olejem sprężarek śrubowych GA VSD+ została uzn ana przez Plant Engineering zafinalistę konkursu na Produkt Roku 2013. Przez 26 lat konkurs Plant Engineering's Product of the Year świętował innowacyjny rozwój produktu poprzez identyfikację i wyróżnienie najlepszych nowych produktów w przemyśle produkcyjnym.

GA VSD+ zawiera wiele dużych pomysłów w jednej małej sprężarce. Seria kompaktowych, wtryskiwanych olejem sprężarek śrubowych zmniejsza zużycie energii o 50 procent w porównaniu z tradycyjną sprężarką tego samego typu typu z obciążeniem, jest o 15 procent bardziej wydajna niż poprzednia generacja i oferuje 12 procent poprawy w zakresie swobodnego dostarczania powietrza. Ponadto silnik znacznie przekracza najnowsze wymagania dotyczące efektywności NEMA Premium.

GA VSD+ będzie konkurować z najlepszymi nowymi produktami w branży o tytuł Produktu Roku 2013. Głosowanie rozpoczęło się 18 listopada i potrwa do 31 grudnia; do głosowania uprawnieni są ci, którzy kupują i/lub określają produkty dla hali produkcyjnej. Szukajcie listopadowego wydania magazynu Plant Engineering, aby przeczytać o produktach walczących o tegoroczny tytuł.

GA VSD+ jest odzwierciedleniem dążenia firmy Atlas Copco do innowacji i stanowi jedną z najbardziej nowatorskich zmian w technologii śrubowej od czasu wprowadzenia na rynek pierwszej na świecie ekonomicznej sprężarki z napędem o zmiennej prędkości obrotowej w 1994 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o GA VSD+ lub innych innowacyjnych produktach Atlas Copco, skontaktuj się z nami lub zostaw nam wiadomość w komentarzach poniżej.