Ronix 6110 Polerka elektryczna

image

Wynalazek narzędzi elektrycznych i elektronarzędzi zrewolucjonizował świat, w którym żyjemy. Sprawił, że różne prace i zadania przebiegają szybko i z mniejszym wysiłkiem. Dwieście lat temu trzeba było pracować godzinami, aby zrobić dziurę w kamieniu, ale dziś za naciśnięciem jednego przycisku można wiercić w opornych i trudnych do penetracji materiałach w ciągu zaledwie kilku sekund. Pomówmy też o nadawaniu połysku. To było coś, co mogło zająć dni, a nawet tygodnie. Teraz, dzięki polerkom elektrycznym, można to zrobić w znacznie krótszym czasie.

Ronix produkuje szeroką gamę elektronarzędzi, które są przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników na całym świecie. Dzięki najwyższym standardom produkcji oraz najnowocześniejszym i najbardziej zaawansowanym technologiom, Ronix oferuje swoim użytkownikom wysokiej jakości narzędzia, które są przeznaczone wyłącznie do określonego rodzaju zadań. Polerka elektryczna Ronix 6110 jest jednym z tych narzędzi, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie z myślą o polerowaniu powierzchni metalowych, takich jak karoseria samochodu.

Jak działa polerka?

Proces polerowania usuwa drobne niedoskonałości i niespójności na karoserii samochodu. Te skazy i wady mogą obejmować małe zadrapania, wytrawianie, a nawet utlenianie. Polerując powierzchnię, usuwasz niewielką warstwę lakieru, aby uzyskać nieskazitelną i błyszczącą powierzchnię. Proces ten jest następnie uzupełniony woskowaniem, które obejmuje nałożenie cienkiej warstwy wosku na błyszczące wykończenie, aby chronić je przed przyszłymi zarysowaniami i uszkodzeniami.

Jak wszystkie polerki elektryczne, Ronix 6110 Electric Polisher posiada silnik, który zamienia energię elektryczną na ruch obrotowy. Silnik tego elektronarzędzia ma moc 1200W i jest wykonany tak, aby był bardzo wydajny i wytrzymały. Silnik ten zapewnia maksymalną produktywność. Przynosi on również najwyższą wydajność w różnych funkcjach. Ponieważ istnieją różne powierzchnie, które mają być polerowane i każdy, ma inną kombinację elementów, silnik jest w stanie wytworzyć prędkość bez obciążenia między 600 a 3000 RPM. W związku z tym, można łatwo dostosować prędkość do pożądanego tempa, aby móc pracować na różnych materiałach i zastosowaniach.

Na czym polega innowacyjność polerki elektrycznej Ronix 6110?

Aby przenieść moc generowaną przez silnik na talerz polerski, a następnie na powierzchnię, która ma zostać wypolerowana, polerka elektryczna Ronix 6110 wyposażona jest w łożyska kulkowe NSK z powłoką przeciwpyłową. Te łożyska kulkowe zapewniają trwałość silnika. Dzięki nim praca jest płynniejsza i bardziej wydajna.

Polerka elektryczna Ronix 6110 posiada plastikową osłonę w skrzyni biegów, która jest uważana za wielką innowację. Umożliwia ona bowiem cofanie się ciepła w skrzynce przekładniowej i zmniejsza ilość ciepła wytwarzanego w tym procesie, co zapobiega, a nawet zmniejsza uszkodzenia użytkowników trzymających to elektronarzędzie w rękach. Osłona przekładni zapobiegająca przegrzaniu ułatwia wszystkie czynności związane z polerowaniem. Zapewnia również użytkownikom bezpieczny i wygodny uchwyt oraz optymalne prowadzenie.
Odwiedź tę stronę: firma elektronarzędzia

Jak wygodnie jest używać tej polerki?

Polerka elektryczna Ronix 6110 jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak wykańczanie, składanie, woskowanie, polerowanie, nabłyszczanie i odtłuszczanie. Dzięki ergonomicznej rękojeści w kształcie litery D, to elektronarzędzie może znacznie zmniejszyć optymalne zmęczenie. Ten pomocniczy uchwyt ułatwia również sterowanie maszyną. Aby ułatwić użytkownikom pracę z polerką elektryczną, Ronix 6110 Electric Polisher został wyposażony w gumowy przewód najwyższej jakości. Kabel ten jest bardziej wytrzymały i zapewnia wyższą wydajność. Aby użytkownicy nie musieli kupować dodatkowych akcesoriów, do modelu 6110 dołączony jest wełniany pad polerski. Dzięki temu możesz od razu rozpocząć swoje projekty polerskie!