10 NAJWAŻNIEJSZYCH NARZĘDZI DLA NOWYCH WŁAŚCICIELI DOMÓW

image

Zanim przekroczysz próg, będziesz potrzebował tych (w większości) niezbędnych narzędzi dla nowych właścicieli domów
Niezależnie od tego, czy kupujesz zupełnie nowy dom, czy już istniejący, będziesz potrzebował kilku narzędzi, gdy zadomowisz się w swoim nowym domu. Mamy 10 najbardziej niezbędnych narzędzi dla nowych właścicieli domów, których będziesz potrzebować, aby poradzić sobie z różnymi projektami wokół domu. 

Zanim zaczniemy, zakładamy, że wprowadzasz się do domu, który nie wymaga żadnych większych napraw. Jeśli masz na głowie remont, będziesz potrzebował innego zestawu narzędzi niż te, które dziś polecamy. 

#1 Miara taśmowa lub laserowy miernik odległości

Będziesz dokonywał wielu pomiarów, gdy już się zadomowisz. Od pomiaru okien dla żaluzji do miejsca na podłodze dla mebli i powierzchni ścian dla farby, dobra taśma jest niezbędnym narzędziem układu. Istnieje wiele opcji, a my lubimy taśmy o długości 25 stóp jako dobry uniwersalny wybór.

Aby uzyskać jeszcze szybsze pomiary, rozważ zakup dalmierza laserowego. Niektóre nowe modele są wręcz niedrogie. Są one świetne do uzyskania dłuższych pomiarów w różnych pomieszczeniach, a niektóre wykonują obliczenia, takie jak powierzchnia i objętość do szacowania. Dla większości domów, wszystko, co mierzy więcej niż 50 stóp działa dobrze.

#2 Stud Finder

Kotwy do suchej zabudowy przeszły długą drogę, ale przymocowanie telewizora lub ciężkiego antycznego lustra do kołka jest nadal jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że nie wyrwie się ze ściany. Magnetyczne stud finder jest jednym z podstawowych narzędzi dla nowych właścicieli domów, które mogą pomóc zlokalizować stadniny przez wykrywanie gwoździ lub śrub w stadninie, które trzymają suchej zabudowy w miejscu.

Wolimy dzisiejsze nowoczesne całe stadniny finders, które elektronicznie wykryć, gdzie stud jest i pokazać całą szerokość. Jest to uaktualnienie, które pomaga upewnić się, że złapać środek stadniny za każdym razem. Zapoznaj się z profesjonalną wyszukiwarką kołków firmy Hart jako łatwą w użyciu i dokładną opcją.

narzędzia

#3 Poziomica pęcherzykowa

Jeśli jesteś trochę OCD, poziomica pęcherzykowa pomoże Ci powiesić rzeczy takie jak półki i obrazy na równi z podłogą. Jeśli nie masz OCD w swoim ciele, zrób reszcie z nas przysługę i powieś rzeczy na poziomie tak czy inaczej. 

Poziom torpedy jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Z długością około 12 cali lub tak, są one łatwe do przechowywania i użytkowania.

Jeśli chodzi o większe projekty instalacyjne, warto mieć w pobliżu poziomicę 24- lub 48-calową. Poziomy cyfrowe mogą wziąć jeszcze więcej z zgadywania z równania, jeśli nie masz nic przeciwko wydawaniu trochę więcej. Empire Level posiada szeroką gamę do wyboru z doskonałą równowagą jakości i ceny.

#4 Laser z linią krzyżową

Możemy naciskać na definicję "niezbędny" z naszej rekomendacji dla poziomu linii krzyżowej. To powiedziawszy, używamy naszej tony i jest to narzędzie, które nasi przyjaciele proszą o pożyczenie najczęściej. Te samoregulujące się poziomy laserowe wysyłają wiązki pionowe i poziome, aby pomóc Ci uzyskać idealnie proste linie do wszystkiego, od wieszania obrazów po układanie płytek na podłodze. 

Kiedy ostatnio wieszałem kilka pływających półek na wielu ścianach w pokoju, laser krzyżowy pomógł zapewnić, że są one na dokładnie tej samej wysokości, mimo że były oddalone od siebie o 20 stóp. Można również zablokować wahadło w tych laserach i uzyskać spójny kąt, aby powiesić zdjęcia wzdłuż schodów lub dodać kreatywne zainteresowanie do innych elementów dekoracyjnych. 

Entry-level modele mają czerwone wiązki i używać baterii AA. Ulepszone modele są ładowalne i mogą również zawierać zielony laser, który jest łatwiejszy do zobaczenia. Korzystanie ze statywu zapewnia najlepszą wszechstronność i jest niezbędne przy wybieraniu kątów. Skil ma dobry model na początek. Jest on ładowany, posiada zieloną wiązkę i jest dostarczany ze statywem.

#5 Młotek

W pewnym momencie będziesz potrzebował młotka. Podczas gdy kompozytowy trzonek i tytanowa główka młotka są sexy, to jest ich o wiele więcej niż prawdopodobnie potrzebujesz. Mniejszy młotek pazurkowy o wadze od 12 do 16 uncji jest świetny do wbijania małych gwoździ, których używasz do wieszania obrazów i innych lekkich przedmiotów bez robienia wielkiej dziury w ścianie. 

Jeśli naprawdę chcesz mieć w swoim pasie narzędziowym dumę z profesjonalnego młotka ciesielskiego, kup go. Wystarczy delikatnie wbić te małe gwoździe i wybrać gładką powierzchnię zamiast frezowanego wzoru, aby nie pozostawiać wzorów gofrów w suchej zabudowie. 

#6 Zestaw śrubokrętów lub śrubokręt uniwersalny

Jednym z najbardziej podstawowych niezbędnych narzędzi dla nowych właścicieli domów jest śrubokręt. Potrzebujesz co najmniej zestawu śrubokrętów z końcówkami do wkrętów z rowkiem i Phillipsa - te obsługują najczęściej spotykane śruby. Zaopatrz się w 6-częściowy zestaw z kilkoma rozmiarami końcówek szczelinowych i krzyżakowych, aby zabezpieczyć swoje podstawy. 

Jeśli chcesz użyć bardziej wszechstronnego zestawu, Torx (zwany również gwiazdkowym), kwadratowy i sześciokątny lub imbusowy to inne popularne typy, których możesz użyć.

Aby zaoszczędzić miejsce, poszukaj wkrętaka wielobitowego z podstawowymi typami końcówek, których potrzebujesz. Dobre z nich przechowują wszystkie końcówki bezpośrednio na, lub w sterowniku, więc nie musisz się martwić o ich zgubienie w tylnej części szuflady kuchennej, gdzie trzymasz wszystkie przypadkowe rzeczy. Niektóre używają końcówek 1/4 cala, podczas gdy inne używają systemu gniazdowego, który posiada końcówki do sterowników i nakrętek.

#7 Wzmocnij swój świat dzięki zestawowi wiertarko-wkrętarki i udaru

Ok, więc to combo to technicznie dwa narzędzia, ale liczymy je jako jedno, ponieważ możesz używać wiertarki i wkrętarki udarowej razem jako systemu. Wiertarka jest najlepsza do, no cóż, wiercenia otworów. Większość nowoczesnych wiertarek jest technicznie wiertarkami i zawiera sprzęgło do wkręcania śrub z lepszą kontrolą. 

Pójdź o krok dalej i poszukaj kombi, które ma młotowiertarkę. Jest to wiertarka z dodatkowym mechanizmem, który wierci znacznie szybciej w betonie, wykorzystując działanie odpryskowe. Jeśli masz zamiar zainstalować półki w garażu lub wieszak na wąż na zewnętrznej ścianie bloku, to jest to sposób, aby przejść! 

Wkrętarka udarowa jest specjalistą w dziedzinie wkręcania, który ułatwia pracę podczas wkręcania wkrętów w drewno lub beton. Mimo, że wiertarka może być szybsza, udar zapewnia duży moment obrotowy bez przenoszenia tego obciążenia na ręce. Ponadto wiertło lepiej trzyma końcówkę w gnieździe, dzięki czemu nie niszczy się tak wiele łbów śrub.

Razem można wiercić otwory młotowiertarką, a następnie osadzić śrubę za pomocą wkrętarki udarowej i nie trzeba za każdym razem wymieniać bitów. Dla większości właścicieli domów zestaw 12-woltowy jest idealny. Jeśli masz ambicję wykonywania cięższych projektów majsterkowania, kup kombo 18 V lub 20 V Max.

#8 Złap się w garść dzięki zestawowi szczypiec

Dobry zestaw narzędzi ręcznych z wyborem szczypiec i kluczy jest ratunkiem dla wielu napraw i instalacji. Pomogą Ci one ruszyć zakleszczone elementy złączne i łączniki, podłączyć przewody do nowych wentylatorów lub opraw oświetleniowych i wiele innych. 

Poszukaj zestawu, który zawiera przynajmniej szczypce z igłą, szczypce do połączeń ślizgowych i szczypce do piór i wpustów w stylu Channellock. Szczypce blokujące, szczypce do cięcia ukośnego, szczypce monterskie i klucze nastawne są świetnymi bonusami w bardziej rozbudowanych zestawach. Naprawdę, to wszystko są naprawdę przydatne narzędzia, które powinien mieć każdy właściciel domu.

#9 Podnieś swoją własność domu za pomocą drabiny

Podczas gdy wielu właścicieli domów może sobie poradzić z prostym stołkiem, dobra drabina jest czymś, co naprawdę powinieneś mieć. Potrzebujesz wystarczająco dużo zasięgu, aby zastąpić wypalone światła puszek w suficie lub dostać się na dach, aby zainstalować te światełka świąteczne. 6-stopowa drabina z ramą w kształcie litery A jest dobrym wszechstronnym wyborem. 

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, drabina wielopozycyjna daje jeszcze więcej możliwości. Zatrzaskują się one na miejscu jako drabina ramowa A i mogą również obracać się dookoła, stając się drabiną rozstawną. Za pomocą tylko jednego narzędzia można sięgnąć do sufitu w środku pokoju, a następnie wyjść na zewnątrz i wspiąć się na dach.

#10 Rozświetl noc latarką

Prędzej czy później utkniesz próbując zajrzeć w ciemny kąt, a to sprawia, że latarka jest jednym z najbardziej niezbędnych narzędzi dla nowych właścicieli domów. Twój telefon komórkowy może wykonać tę pracę, ale nie jest to wygodne i nie jest w tym aż tak dobry. Możesz złapać tanią latarkę AAA za zaledwie kilka dolarów.

Jednak większość marek narzędzi bezprzewodowych produkuje również lampy. Kupienie takiej, która współpracuje z wiertarką i młotem udarowym, które już posiadasz, jest dobrym sposobem na zdobycie modelu akumulatorowego. Naprawdę podoba nam się DML12 Makity jako wygodna, jasna latarka.

Ograniczyliśmy się do 10 najlepszych narzędzi, które naszym zdaniem będą Ci potrzebne. Jest jednak z pewnością więcej narzędzi, których będziesz potrzebować w trakcie podróży w posiadanie domu. Jakie niezbędne narzędzia dla nowych właścicieli domów dodalibyście do tej listy?