Ronix Beyond the Borders

image

Od momentu powstania firma Ronix Tools dążyła do poszerzenia zakresu swojej działalności poza granice kraju i udało jej się zaistnieć na rynku międzynarodowym. To zmotywowało nas do wyznaczenia sobie wielkich celów, aby zaopatrzyć w nasze produkty i usługi jak największą liczbę klientów.

W ciągu prawie dwóch dekad Ronix Tools rozwinął swoją obecność w ponad 90 krajach Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu itd. Kierując się zasadą "Costumer service" jako jedną z naszych podstawowych wartości, zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze usługi i wspierać ich na każdym etapie naszej współpracy. Udostępnianie klientom bezpłatnych materiałów reklamowych w celu zwiększenia sprzedaży oraz podniesienia świadomości marki w regionie docelowym to tylko przykład różnych usług, które Ronix oferuje swoim klientom na całym świecie.

Jeśli chodzi o branding sklepów i salonów, to zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom na całym świecie najbardziej kreatywne rozwiązania, co widać na poniższych zdjęciach.

Rysunek 1 Branding sklepu Ronix w Azji Rysunek 2 Oznakowanie salonów Ronix w południowo-wschodniej Afryce Rys. 3 Oznakowanie salonów firmowych Ronix w Azji Południowej Rysunek 4 Branding sklepu Ronix na Bliskim Wschodzie Aby

uzyskać więcej informacji na temat różnorodnych usług naszej agencji brandingowej, kliknij tutaj

.